Virágosítsuk együtt a várost!

A napokban fejezik be városunk közterületeinek virágosítását a Kőszegi Városüzemeltető Kft. munkatársai. Az utóbbi évekhez hasonlóan idén is közel hatezer tő virág kerül az ágyásokba. A városban 50 kandeláberre 150 virágtartót szereltek, darabonként hat növénnyel.

Virágosítsuk együtt a várost!

A napokban fejezik be városunk közterületeinek virágosítását a Kőszegi Városüzemeltető Kft. munkatársai. Az utóbbi évekhez hasonlóan idén is közel hatezer tő virág kerül az ágyásokba. A városban 50 kandeláberre 150 virágtartót szereltek, darabonként hat növénnyel.
Több új helyszínen, így az Egészségház környékén is ültettek virágokat, hiszen a Várkör ágyásait a felújítási munkák miatt nem lehetett betelepíteni.

A lakosságot is arra kérjük, csatlakozzanak a virágosításhoz, és díszítsék virágokkal előkertjeiket, ablakaikat, erkélyeiket! A legszebb előkertekről és erkélyekről készült fényképeket július 1-jéig beküldhetjük a Magyar Turisztikai Ügynökség „Virágos balkonok, virágos kertek” versenyére. A versenyt Kőszeg Város Önkormányzata az Írottkő Natúrparkért Egyesülettel együttműködésben helyben is meghirdeti.