Újra kesztyűt húztak versenyzőink!!

2021. január 23-án immáron hatodik alkalommal került megrendezésre az Edzőküzdelmi Nap, amelyet ez alkalommal egyesületünk a Gladiátor Akadémia Alapítvánnyal közösen szervezett meg Győrben.

Az előzetes nevezések alapján több, mint 200 ökölvívóra számítottunk, azonban sajnos az utolsó pillanatban jó néhány egyesület mégsem jött el, így végül 25 egyesület 107 ökölvívója jelent meg a reggeli mérlegelésen, majd ezt követően kicsiktől a nagyokig, fiúk lányok vegyesen kesztyűt ragadtak annak érdekében, hogy kor és súlycsoportjuknak megfelelő ellenfelekkel vívjanak edzőmérkőzéseket verseny körülmények között. Mindenki igazán komolyan vette a feladatot, hiszen vészesen közeledik a versenyszezon, ez a nap pedig kiváló lehetőséget biztosított a gyakorlásra és az erőviszonyok felmérésére is. Több ringben zajlottak a küzdelmek, így mindenkinek volt lehetősége a párosításon szereplő mérkőzéseken kívül is összecsapni jövőbeni riválisaival. Egyesületünket 10 versenyzője vett részt a megmérettetésen, akik mindannyian nagyon szépen helytálltak, minden erejüket beleadva bokszolták végig a meneteket, ezáltal rengeteg tapasztalatot szereztek, amit a jövőben kamatoztatni tudnak majd az éles összecsapások során.
Varsányi Áron Fitt-Box Klub