TRIATLON ORV (Lengyelország)

2020. augusztus 16-án Byalistok (POL) adott otthont a triatlon ORV nemzetközi döntőjének, ahol klubunkat először képviselte versenyző, Básthy Katalin, aki a lengyeltóti triatlon ranglistaversenyen szerzett indulási jogot, mely e versenyre válogató is volt egyúttal.

2020. augusztus 16. Byalistok (POL)

Az idei évben a lengyelországi Byalistok adott otthont a triatlon ORV nemzetközi döntőjének, ahol klubunkat először képviselte versenyző, Básthy Katalin, aki a lengyeltóti triatlon ranglistaversenyen szerzett indulási jogot, mely e versenyre válogató is volt egyúttal.
Básthy Katalin a serdülő lányok versenyében volt érdekelt. A versenyre hosszú utazás után pénteken éjjel érkeztek a versenyzők. A helyszínen szombaton átmozgató edzések szerepeltek a programban pályabejárással egybekötve. Katalin 3. helyezést ért el a versenyen, így első szereplésével egyből érmet is szerzett.