Ismét Győrben jártunk!

2020. július 18-án a két héttel ezelőtti alkalomhoz hasonlóan egyesületünk ismét nemzetközi edző kesztyűzést szervezett a Gladiátor Akadémia Alapítvánnyal közösen Győrben, az Olimpiai Sportparkban.

Ismét Győrben jártunk!

2020. július 18-án a két héttel ezelőtti alkalomhoz hasonlóan egyesületünk ismét nemzetközi edző kesztyűzést szervezett a Gladiátor Akadémia Alapítvánnyal közösen Győrben, az Olimpiai Sportparkban. Ez alkalommal 3 nemzet, (magyar, osztrák, szlovák) 6 egyesületének 57 versenyzője, köztük 13 Fitt-Boxos ökölvívó találkozott egymással annak érdekében, hogy közösen készüljenek a közelgő versenyekre. A menetrend a számunkra már megszokott módon zajlott. A közös bemelegítést egyesületünk versenyzője, a felnőtt férfi ökölvívó válogatott tagja, Hámori Ádám vezényelte le, majd 2 menet árnyékolást követően mindenki kesztyűt ragadott, és beindultak 10 meneten keresztül a váltott ellenfelekkel folytatott küzdelmek. A kesztyűzés végén éremmel jutalmaztuk az utánpótlás, serdülő és junior korcsoportba tartozó kezdő versenyzők teljesítményét. A hangulat, mint mindig most is szenzációs volt, mindenki elégedetten távozott. Reményeink szerint már nem kell sokat várnunk az éles meccsekre sem!
Addig is hajtunk tovább keményen!!
Varsányi Áron