A Kőszegi Baráti Kör megemlékező felhívása

Tisztelt Érdeklődők! Alább olvashatják a Kőszegi Baráti Kör megemlékező felhívását!

MEGEMLÉKEZÉS

A Kőszegi Baráti Kör egykori titkára, városunk díszpolgára

HAUER TAMÁS,

valamint a Baráti Kör elhunyt tagjairól ebben a rendkívüli helyzetben.

Kedves Baráti Kör tagok.
2020 nem a találkozások éve. A hagyományos megemlékezést a szokott formában nem tudjuk megtartani. Ezért azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulok hozzátok, hogy ez évi megemlékezésünket különleges formában tegyük meg.

2020. november 24-én (kedd) 16.00 órakor

gyújtsunk egy gyertyát otthonunkban, szűk családi körben, s emlékezzünk! Emlékezzünk az elmúlt évekre, az alakulástól napjainkig. Városunkért végzett feladatokra, kiállításokra, pályázatokra, programokra. A találkozásokra, az együtt töltött időre, a rengeteg élményre, a barátokra, segítőkre, a társakra. Emlékezzünk Tamásra, aki a legtöbbet tette az egyesületért, a városért.

Szilágyi Imre